BLM15HG102SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-3999-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-3999-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-3999-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM15HG102SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 250mA 1,1Ohm
Modele EDA/CAD
BLM15HG102SN1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,1Ohm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
250mA