MFBW1V1608-102-R
Numărul produsului DigiKey
283-MFBW1V1608-102-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MFBW1V1608-102-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MFBW1V1608-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MFBW1V1608-102-R
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 500mA 550mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
500mA
Producător
Eaton - Electronics Division
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
550mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)