BLM15AX102SZ1D
Numărul produsului DigiKey
490-16654-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-16654-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16654-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM15AX102SZ1D
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 350mA 490mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLM15AX102SZ1D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
490mOhm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
350mA