AZ1117CR-3.3TRG1
Numărul produsului DigiKey
AZ1117CR-3.3TRG1DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AZ1117CR-3.3TRG1DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AZ1117CR-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ1117CR-3.3TRG1
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT89-3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-89-3
Modele EDA/CAD
AZ1117CR-3.3TRG1 Modele
Curent - În repaus (Iq)
6 mA
PSRR
70dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-20°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-243AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V