MM3Z3V3T1G
Numărul produsului DigiKey
MM3Z3V3T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MM3Z3V3T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MM3Z3V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM3Z3V3T1G
Descriere
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
44 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 3.3 V 300 mW ±6% Montare pe suprafață SOD-323
Modele EDA/CAD
MM3Z3V3T1G Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 1 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±6%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Putere - Max
300 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
95 Ohms