1255AY-100M=P3 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1255AY-100M=P3 |
Descriere | FIXED IND 10UH 2.9A 47 MOHM SMD |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.9 A 47mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 1255AY-100M=P3 Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) 47mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare – |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,248" L x 0,248" l (6,30mm x 6,30mm) |
Curent - Saturație (Isat) 3,1A | Înălțime - Montat (Max) 0,177" (4,50mm) |