BWVS00606045100M00
Numărul produsului DigiKey
553-BWVS00606045100M00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BWVS00606045100M00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BWVS00606045100M00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BWVS00606045100M00
Descriere
FIXED IND 10UH 2.7A 57 MOHM SMD
Descriere detaliată
10 µH Ecranat – Inductor 2.7 A 57mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
57mOhm
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Curent - Saturație (Isat)
4,5A
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,236" l (6,00mm x 6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,185" (4,70mm)