BWVS00606045100T00
Numărul produsului DigiKey
553-BWVS00606045100T00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BWVS00606045100T00
Descriere
FIXED IND 10UH 2.43A 57 MOHM SMD
Descriere detaliată
10 µH Ecranat – Inductor 2.43 A 57mOhm 2424 (6060 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
57mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Pachet/cutie
2424 (6060 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
2424
Curent - Saturație (Isat)
4,05A
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,236" l (6,00mm x 6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,185" (4,70mm)