1255AY-100M=P3 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Pulse Electronics
În stoc: 8.403
Fișă de date
Similar
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
10 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2.9 A 47mOhm Non-standard