0430300002-12-R2
Numărul produsului DigiKey
0430300002-12-R2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300002-12-R2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Auriu 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Roșu
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 560
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 180
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 270
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED