0430300002-12-L2
Numărul produsului DigiKey
0430300002-12-L2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300002-12-L2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Referință client
Descriere detaliată
Albastru AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Auriu 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Producător
Molex
Finisaj contact
Auriu
Serie
Culoare
Albastru
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Soclu la cablu (rotund)
Număr de conductoare
1
Lungime
12,0" (304,8mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 180
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 270
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016R RED
În stoc: 560
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
4" PRE-CRIMP A2016L BLUE
5" PRE-CRIMP A2016L BLUE
6" PRE-CRIMP A2016L BLUE