0430300002-03-R2
Numărul produsului DigiKey
0430300002-03-R2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300002-03-R2
Descriere
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Auriu 3,00" (76,20mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Finisaj contact
Auriu
Serie
Culoare
Roșu
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Lungime
3,00" (76,20mm)
Culoare alternativă
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 140
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016R RED
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED
8" PRE-CRIMP A2016R RED