0039000040-12-R2
Numărul produsului DigiKey
0039000040-12-R2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000040-12-R2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 22 Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Producător
Molex
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Roșu
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
Stare piesă
Activ
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Pin la cablu (rotund)
Număr de conductoare
1
Lungime
12,0" (304,8mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
În stoc: 119
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
5" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED