0039000040-12-B2
Numărul produsului DigiKey
0039000040-12-B2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000040-12-B2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Referință client
Descriere detaliată
Negru AWG 22 Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Negru
Capăt contact
Pin la cablu (rotund)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 119
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK