0039000040-12-L2
Numărul produsului DigiKey
0039000040-12-L2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0039000040-12-L2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Referință client
Descriere detaliată
Albastru AWG 22 Derivație șuntare Pin la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Albastru
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
În stoc: 119
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016 BLUE
3" PRE-CRIMP A2016 BLUE
4" PRE-CRIMP A2016 BLUE
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
6" PRE-CRIMP A2016 BLUE