LFCV-1752+
Numărul produsului DigiKey
3157-LFCV-1752+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-LFCV-1752+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-LFCV-1752+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LFCV-1752+
Descriere
LTCC LPF, DC - 17.5 GHZ, 50
Descriere detaliată
19,3GHz (decuplare) Frecvență Trece-jos Filtru RF (radio-frecvență) 17,5GHz Lățime de bandă 1,9dB 1210 (3225 metric), Placă pentru PC 3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LFCV-1752+ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pulsație
Pierdere la inserare
1,9dB
Pachet/cutie
1210 (3225 metric), Placă pentru PC 3
Frecvență
19,3GHz (decuplare)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Lățime de bandă
17,5GHz
Înălțime (Max)
0,034" (0,87mm)