MMZ1005A222ET000
Numărul produsului DigiKey
445-6404-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-6404-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-6404-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ1005A222ET000
Descriere
FERRITE BEAD 2.2 KOHM 0402 4LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 150mA 2,2Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MMZ1005A222ET000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
150mA
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2,2Ohm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Impedanță la frecvență
2.2 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)