HFCW-1132+
Numărul produsului DigiKey
3157-HFCW-1132+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-HFCW-1132+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-HFCW-1132+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HFCW-1132+
Descriere
CER FILTER 11.3GHZ HIGH PASS
Descriere detaliată
11,3GHz (decuplare) Trece-sus Filtru ceramic 7 GHz 50Ohm 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 6
Pierdere la inserare
1,7dB
Pachet/cutie
0603 (1608 metric), Placă pentru PC 6
Frecvență
11,3GHz (decuplare)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță
50Ohm
Înălțime (Max)
0,024" (0,61mm)
Lățime de bandă
7 GHz