BFCN-5151+
Numărul produsului DigiKey
3157-BFCN-5151+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-BFCN-5151+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-BFCN-5151+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BFCN-5151+
Descriere
CER FILTER 5.151GHZ BAND PASS
Descriere detaliată
Centru 5,151GHz Trecere bandă Filtru ceramic 2.32 GHz 50Ohm 1206 (3216 metric), Placă pentru PC 4
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BFCN-5151+ Modele
Atributele produsului
Pierdere la inserare
3dB
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Placă pentru PC 4
Frecvență
Centru 5,151GHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță
50Ohm
Înălțime (Max)
0,055" (1,40mm)
Lățime de bandă
2.32 GHz