BFCN-2975+
Numărul produsului DigiKey
3157-BFCN-2975+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-BFCN-2975+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-BFCN-2975+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BFCN-2975+
Descriere
CER FILTER 2.975GHZ BAND PASS
Descriere detaliată
Centru 2,975GHz Trecere bandă Filtru ceramic 870 MHz 50Ohm 4-SMD, Fără derivație
Pierdere la inserare
3dB
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Centru 2,975GHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță
50Ohm
Înălțime (Max)
0,037" (0,94mm)
Lățime de bandă
870 MHz