BFCN-5540+
Numărul produsului DigiKey
3157-BFCN-5540+TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3157-BFCN-5540+CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3157-BFCN-5540+DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BFCN-5540+
Descriere
CER FILTER 5.54GHZ BAND PASS
Descriere detaliată
Centru 5,54GHz Trecere bandă Filtru ceramic 2.02 GHz 50Ohm 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BFCN-5540+ Modele
Atributele produsului
Pierdere la inserare
4dB
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Centru 5,54GHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță
50Ohm
Înălțime (Max)
0,041" (1,04mm)
Lățime de bandă
2.02 GHz