MCP4161-103E/SN
Numărul produsului DigiKey
MCP4161-103E/SN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP4161-103E/SN
Descriere
IC DIG POT 10K 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 10k Ohm 1 Circuit 257 Ramificații SPI Interfață 8-SOIC
Modele EDA/CAD
MCP4161-103E/SN Modele
Tip program
Nevolatil
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Serie
Toleranță
±20%
Coeficient de temperatură (tipic)
150ppm/°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C