MAX20090ATP/VY+T
Numărul produsului DigiKey
175-MAX20090ATP/VY+TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
175-MAX20090ATP/VY+TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
175-MAX20090ATP/VY+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MAX20090ATP/VY+T
Descriere
IC LED DRIVER CTRLR PWM 20TQFN
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MAX20090ATP/VY+T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire/Canal
Producător
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Frecvență
200kHz – 2MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Atenuare
Analogic, PWM
Stare piesă
Activ
Aplicații
Iluminare
Tip
Controler DC DC
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Topologie
SEPIC, Reductor (coborâre), Transformare ridicătoare de tensiune (ridicare)
Grad
Automobile
Comutatoare interne
Nu
Calificare
AEC-Q100
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Tensiune - Alimentare (Min)
5V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 20-WFQFN
Tensiune - Alimentare (Max)
65V
Pachet dispozitiv furnizor
20-TQFN-EP (4x4)
Tensiune - Ieșire
65V