MCP4161T-103E/SN
Numărul produsului DigiKey
MCP4161T-103E/SNTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MCP4161T-103E/SNCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MCP4161T-103E/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP4161T-103E/SN
Descriere
IC DIG POT 10K 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 10k Ohm 1 Circuit 257 Ramificații SPI Interfață 8-SOIC
Modele EDA/CAD
MCP4161T-103E/SN Modele
Tip program
Nevolatil
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Toleranță
±20%
Coeficient de temperatură (tipic)
150ppm/°C
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C