MCP4132-103E/P
Numărul produsului DigiKey
MCP4132-103E/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP4132-103E/P
Descriere
IC DIG POT 10K 8-PDIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 10k Ohm 1 Circuit 129 Ramificații SPI Interfață 8-PDIP
Modele EDA/CAD
MCP4132-103E/P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip program
Volatil
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Toleranță
±20%
Coeficient de temperatură (tipic)
150ppm/°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Configurație
Reostat
Pachet dispozitiv furnizor
8-PDIP
Pachet/cutie
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Număr de derivații
129
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C