28L0138-10R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2438-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2438-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
28L0138-10R-10
Descriere
FERRITE BEAD 75 OHM AXIAL 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
75 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită Axial 5A 10mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
28L0138-10R-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
5A
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Axial
Tip filtru
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,175" (4,45mm)
Impedanță la frecvență
75 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,138" diam. x 2,323" L (3,51mm x 59,00mm)