DSC1104DI1-100.0000 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
100 MHz XO (Standard) HCSL Oscilator 2,25V – 3,6V Standby (putere redusă) 6-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1104DI1-100.0000
Numărul produsului DigiKey
150-DSC1104DI1-100.0000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSC1104DI1-100.0000
Descriere
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă
Curent - Alimentare (Max)
42mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-VDFN
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
6-VDFN (2,5x2)
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
HCSL
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
2,25V – 3,6V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±50ppm