DSC1123DL5-100.0000
Numărul produsului DigiKey
150-DSC1123DL5-100.0000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSC1123DL5-100.0000
Descriere
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Referință client
Descriere detaliată
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscilator 2,25V – 3,63V Activare/dezactivare 6-VDFN
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent - Alimentare (Max)
32mA
Pachet dispozitiv furnizor
6-VDFN (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
LVDS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
2,25V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±10ppm