DSA1223DL2-100M0000VAO nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscilator 2,25V – 3,63V Activare/dezactivare 6-VDFN
DSA1223DL2-100M0000VAO
Numărul produsului DigiKey
150-DSA1223DL2-100M0000VAO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSA1223DL2-100M0000VAO
Descriere
MEMS OSC, AUTOMOTIVE, 100MHZ, LV
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
32mA (tipic)
Valori nominale
AEC-Q100
Pachet/cutie
6-VDFN
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
6-VDFN (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
LVDS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
2,25V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
5µA
Stabilitate frecvență
±25ppm