DSA1223DL2-100M0000TVAO poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscilator 2,25V – 3,63V Activare/dezactivare 6-VDFN
DSA1223DL2-100M0000TVAO
Numărul produsului DigiKey
150-DSA1223DL2-100M0000TVAOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-DSA1223DL2-100M0000TVAOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-DSA1223DL2-100M0000TVAODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DSA1223DL2-100M0000TVAO
Descriere
MEMS OSC, AUTOMOTIVE, 100MHZ, LV
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSA1223DL2-100M0000TVAO Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
32mA (tipic)
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q100
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-VDFN
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
6-VDFN (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
LVDS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
2,25V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
5µA
Stabilitate frecvență
±25ppm