SST26WF064C-104I/SM
Numărul produsului DigiKey
SST26WF064C-104I/SM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SST26WF064C-104I/SM
Descriere
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 64Mbit SPI – I/O Quad 104 MHz 8-SOIJ
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SST26WF064C-104I/SM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Organizare memorie
8M x 8
Frecvență ceas
104 MHz
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
1,65V – 1,95V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)