ATMEGA128-16AU
Numărul produsului DigiKey
ATMEGA128-16AU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATMEGA128-16AU
Descriere
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATmega CI microcontroler 8bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATMEGA128-16AU Modele
Dimensiune EEPROM
4K x 8
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
4K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz