ECS-147.4-20-5PX-TR
Numărul produsului DigiKey
XC1280TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1280CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1280DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-147.4-20-5PX-TR
Descriere
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
14.7456 MHz ±30ppm Cristal 20pF 40 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-147.4-20-5PX-TR Modele
Capacitanță sarcină
20pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Frecvență
14.7456 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,189" l (11,40mm x 4,80mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,169" (4,30mm)