NANOSMDCH030F/24-02
Numărul produsului DigiKey
F10984TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F10984CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F10984DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NANOSMDCH030F/24-02
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 300MA 1206
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 300 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric)
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
500 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
1.95 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Tensiune - Max
24V
Mărime/Dimensiune
0,134" L x 0,071" l (3,40mm x 1,80mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
300 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
820 mA
Grosime (Max)
0,049" (1,25mm)
Curent - Max
10 A