25LC010AT-I/SN
Numărul produsului DigiKey
25LC010AT-I/SNTR-ND - Bandă și mosor (TR)
25LC010AT-I/SNCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
25LC010AT-I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
25LC010AT-I/SN
Descriere
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 1Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Modele EDA/CAD
25LC010AT-I/SN Modele
Frecvență ceas
10 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)