25LC010A-I/SN
Numărul produsului DigiKey
25LC010A-I/SN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
25LC010A-I/SN
Descriere
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 1Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
25LC010A-I/SN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
SPI
Prod.
Frecvență ceas
10 MHz
Ambalaj
Tub
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)