25LC010AT-E/SN
Numărul produsului DigiKey
150-25LC010AT-E/SNTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-25LC010AT-E/SNCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-25LC010AT-E/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
25LC010AT-E/SN
Descriere
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 1Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
25LC010AT-E/SN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
SPI
Prod.
Frecvență ceas
10 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)