UHP-2500-48
Numărul produsului DigiKey
1866-UHP-2500-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UHP-2500-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 2501W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a., 250 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
52.1 A
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Eficiență
96%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 250 – 370V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
48V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
12,20" L x 5,51" l x 2,36" Î (310,0mm x 140,0mm x 60,0mm)