Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 3504W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
73 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Închis
Eficiență
96%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, PFC, PMBus™, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
48V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
14,96" L x 5,57" l x 2,36" Î (380,0mm x 141,4mm x 60,0mm)