DF11-12DS-2C
DF11-12DS-2C
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-12DS-2C
Numărul produsului DigiKey
H2024-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DF11-12DS-2C
Descriere
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
Descriere detaliată
12 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Negru 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11-12DS-2C Modele
Categorie
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Activ
Culoare
Tip contact
Soclu tip mamă
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Pas
0,079" (2,00mm)