DF11-12DP-2DS(24)
DF11-12DP-2DS(24)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-12DP-2DS(24)
Numărul produsului DigiKey
H10248-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DF11-12DP-2DS(24)
Descriere
CONN HEADER R/A 12POS 2MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 12 position 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11-12DP-2DS(24) Modele
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,197" (5,00mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Tub
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
39,4µin (1,00µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Caracteristici
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
250V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Blocare opritor
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,118" (3,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)