SDR-120-12
Numărul produsului DigiKey
1866-1078-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDR-120-12
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 10A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SDR-120-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
120W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
89%
Tensiune c.a. - Intrare
88 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
124V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,47" L x 1,57" l x 4,93" Î (113,5mm x 40,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V