SDR-120-48
Numărul produsului DigiKey
1866-1080-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDR-120-48
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 2,5A
Modele EDA/CAD
SDR-120-48 Modele
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Putere (wați)
120W
Tensiune - Izolație
3 kV
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Eficiență
90,5%
Tensiune c.a. - Intrare
88 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
124V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,47" L x 1,57" l x 4,93" Î (113,5mm x 40,0mm x 125,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V