NCP-3200-48CAN
Numărul produsului DigiKey
1866-NCP-3200-48CAN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NCP-3200-48CAN
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 3.216KW
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 400V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
67 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
500 V
Tip
Închis
Eficiență
94,5%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 400V c.c.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
48V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
12,80" L x 4,21" l x 1,61" Î (325,1mm x 106,9mm x 40,9mm)