DRP-3200-48
Numărul produsului DigiKey
1866-5113-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP-3200-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 3216W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
DRP-3200-48 Modele
Categorie
Curent - Ieșire 1
67 A
Prod.
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
94,5%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
12,80" L x 4,21" l x 1,61" Î (325,1mm x 106,9mm x 40,9mm)