HPS3000-9
Numărul produsului DigiKey
454-1275-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HPS3000-9
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 3000W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capăt frontal Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
62 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Tavă
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Eficiență
90%
Tip
Capăt frontal
Temperatură de funcționare
-10°C – 40°C
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Montare în rack
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
12,90" L x 4,20" l x 1,57" Î (327,7mm x 106,7mm x 39,9mm)