MPM-30-15ST
Numărul produsului DigiKey
1866-3463-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPM-30-15ST
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 80 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2 A
Aplicații
Aparate electrocasnice, Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
89%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 1,55" l x 1,12" Î (90,9mm x 39,4mm x 28,4mm)