MPM-30-12ST
Numărul produsului DigiKey
1866-3461-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPM-30-12ST
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 80 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2.5 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Aparate electrocasnice, Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
90%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 1,55" l x 1,12" Î (90,9mm x 39,4mm x 28,4mm)