EML30US12-S nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 2.599
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
EML30US12-S
Numărul produsului DigiKey
1470-2727-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EML30US12-S
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
EML30US12-S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2.5 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
80%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
3,78" L x 1,57" l x 1,12" Î (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)