MPM-65-15ST
Numărul produsului DigiKey
1866-MPM-65-15ST-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MPM-65-15ST
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 65W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
4.33 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
Aparate electrocasnice, Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
92,5%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Caracteristici
Tensiune - Ieșire 1
15V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
4,29" L x 2,05" l x 1,32" Î (109,0mm x 52,0mm x 33,5mm)